Profesjonalna oferta pralni chemicznych i przemysłowych

Pralnia przemysłowaProfesjonalna oferta pralni chemicznych i przemysłowych

Pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie… - te i inne czynności spędzają sen z powiek wielu gospodyniom domowym. Na szczęście obecnie wiele kobiet może liczyć na pomoc swoich mężów, których rola w domu nie ogranicza się tylko do wymiany żarówek oraz wyrzucania śmieci.

Wielu z panów z powodzeniem gotuje, odkurza czy przeprowadza drobne remonty w mieszkaniu. Obecnie jednak obserwuje się dynamiczny rozwój branży usług, co sprawia, że profesjonalne firmy znacznie pomagają nam w prowadzeniu domu. Zdejmują nam tym samym z barków niektóre obowiązki domowe, na przykład pranie.

Pralnie chemiczne i przemysłowe

Czy jest wśród nas ktoś, kto nigdy nie korzystał z oferty pralni chemicznych i przemysłowych?

Z pewnością nie, ponieważ coraz więcej osób oddaje do czyszczenia płaszcz, sukienkę wieczorową czy garnitur. Nowoczesne pralnie pracują o wiele wydajniej i skuteczniej niż nasze domowe pralki. W domowym zaciszu wielu zabrudzeń nie da się doczyścić. Nie mamy na przykład możliwości uprania zimowego płaszcza czy marynarki z delikatnego materiału. Jak doczyścić satynową sukienkę albo doprowadzić do ładu koronkową bluzkę, aby jej nie uszkodzić? Decydując się na pranie w domu w wielu przypadkach zniszczymy wyżej wymienione rzeczy.

Maszyny pralnicze

Pralnie chemiczne i przemysłowe oferują nam za to profesjonalne czyszczenie w atrakcyjnych cenach, wyposażone są w innowacyjne maszyny pralnicze. Wśród nowoczesnych maszyn pralniczych można wyróżnić:

  • pralnice (popularne pralnice Lavamac ),
  • magle (popularne magle Lavamac ),
  • pralnicowirówki (popularne - Primus, Lavamac ),
  • suszarki przemysłowe (popularne suszarki - Electrolux, Primus, Lavamac ).

Pralnie przemysłowe działają na usługi zarówno osób prywatnych, jak i firm.

Jakie przedsiębiorstwa korzystają z oferty pralni?

Przede wszystkim jest to sektor hotelowy, gastronomiczny oraz medyczny. Sektor hotelowy obejmuje hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, sanatoria i inne. W każdym z tych obiektów wiele rzeczy każdego dnia wymaga odświeżenia czy uprania. Są to między innymi pościel, ręczniki, serwetki, obrusy czy odzież pracowników. Pralnie przemysłowe szybko i dokładnie doczyszczą pościel, ręcznik czy uniform recepcjonisty. Sektor gastronomiczny obejmuje rzecz jasna restauracje, bary, kluby i puby. Tutaj również prania wymagają obrusy, ścierki, serwety oraz odzież pracowników. W profesjonalnych pralnicach zabrudzone fartuchy kucharzy czy stroje kelnerów będą szybko doczyszczone, aby następnego dnia prezentować się bez zarzutu. Sektor medyczny z kolei obejmuje szpitale, kliniki, gabinety lekarskie i tym podobne. Zlecają one pralniom czyszczenie odzieży medycznej, jak i pościeli, ręczników.

Posiadanie profesjonalnego sprzętu pozwala pralniom na świadczenie nowoczesnych usług na miarę oczekiwań współczesnych klientów. Mogą one naraz obsłużyć wiele firm, będących ich stałymi klientami oraz brać zlecenia od odbiorców okazjonalnych. Pralnie chętnie przyjmują również zlecenia na pranie po dużych imprezach, czyszczenie strojów artystycznych i wiele innych. Z ich oferty korzystają więc również domy kultury, teatry czy zespoły muzyczne. Artysta może z powodzeniem oddać swój strój i swoich muzyków czy tancerzy do pralni, wiedząc, że zostanie od zwrócony czysty i w nienaruszonym stanie.